ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام
تجهیزات تست » تجهیزات تست الکتریکی

تجيهزات تست الکتريکي
Electrical Test Instruments


تجهیزات تست الکتریکیوسائل اندازه گيري و تست الکتريکي در نصب ، عيب يابي و نگهداري تمام سيستمهاي الکتريکي ، خصوصاً در صنعت کاربرد دارد. در بيشتر موارد عيوبي نظير : اتصال کوتاه ، باز بودن مدار ، تغيير مقادير الکتريکي .... به سادگي با اين تجهيزات قابل تشخيص و رفع عيب ميباشند
پارامترهاي ولتاژ ، جريان ، مقاومت ، فرکانس ، و.... جزء مهمترين مقادير اندازه گيري در صنعت محسوب ميگردد . اين مقادير وقتي اهميت دو چندان پيدا ميکنند که در وسائل اندازه گيري صنعتي خود معرف پارامترهاي ديگري نظير فشار ، دما ، و.... خواهند بود . از اين رو انتخاب تجهيز اندازه گير مناسب تست و کاليبره جهت پارامترهاي اوليه اي نظير ولتاژ و جريان و مقاومت و يا مقاديري نظير وات که از اين پارامترها به دست مي‏آيد و همچنين دقت تجهيزي که اين موارد را اندازه گيري ميکند اهميت بسيار دارد .
در زير به تعدادي از لوازم اندازه گيري معمول در اين دسته بندي اشاره گرديده است :
مولتي متر
پاور متر فرکانس متر
اهم متر
ميگر
فانکشن ژنراتور
اسيلوسکوپ
LCR متر
ميکرو اهم متر
تست مقاومت زمين
تست عايقي
کسيونوس في متر
...

انتخاب تجهیزات تست الکتریکی مناسب برای نیازهای شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. این انتخاب میتواند بر اساس این که آیا شما در حال طراحی، آزمایش، عیب یابی یا تشخیص هستی باشد .در هنگام انتخاب ابزار درست برای شغل باید چندین عامل را در نظر داشته باشید. درک پارامتر که برای اندازه گیری نیاز دارید اولین گام در جستجوی ابزار مناسب است. ما از طیف گسترده ای از تجهیزات اندازه گیری و تست الکتریکی برای پارامترهایی نظیر جریان و ولتاژ AC و DC، مقاومت، فرکانس، ظرفیت، هارمونیک، توان اکتیو و راکتیو و غیره ارائه می دهیم. از مولتی متر دیجیتال و گرفته تا تجهیزات تجزیه و تحلیل کیفیت توان و megohmmeters، . این دستگاه ها برای مقاومت در برابر محیط های صنعتی ناهموار از طبقه کارخانه به خارج در این زمینه طراحی شده اند. طبقه بندی های قابل حمل و دستکتاپ یا رومیزی برای بسیاری از مدل ها برای کمک به برآورده کردن نیازهای شما در دسترس هستند. تجهیزات تست الکتریکی از بالاترین کیفیت و نام تجاری تولید کننده مانند Fluke، Megger، AEMC، Extech، Hioki و غیره را انتخاب کنید. اگر سوالی در مورد انتخاب تجهیزات ایمنی الکتریکی دارید، میتوانید با یک متخصص کاربرد تجهیزات تماس بگیرید.

 

اسلوسکوپ