ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام
مشاوره و فروش »ابزار دقیق » کالیبراتور » کالیبراتور فشار

فروش کالیبراتور فشار

کالیبراتور فشار برای تست صحت مقادیر نمایشگر فشار یا پرشر گیج و همچنین خروجی ترانسمیترهای فشار واختلاف فشار مورد استفاده قرار میگیرند و از تنوع نسبتا زیادی برخوردار هستند .

دد ویت تستردد ویت تستر یا dead weight tester : با استفاده از وزنه های باوزن دقیق مشخص و اعمالفشار به مایع هیدرولیک دد ویت تستر یه روش کالیبراسیون کاملا قابل اطمینان و دقیق ارائه میدهد . با توجه به فشار قابل اندازه گیری که از طریق وزنه ها به گیج فشارمی آید بررسی مقادیر فشار سنج به سادگی امکان پذیر خواهد بود فشار . کالیبراتور فشار دد ویت تستر در رنج متنوع تا 1000 بار و یا بیشتر ارائه میشود و با توجه به برند سازنده قیمتها تا حدود 7 یا 8 هزار دلار میرسد .

هند پمپ کالیبراتور : برای اندازه گیری فشار به صورت پرتابل با سهولت قابلت اطمینان قابل توجه طراحیهند پمپ کالیبراتور شده و رنج وسیعی از منفی تا 1000 بار فشار را پوشش میدهد . کالیبراتور فشار هند پمپ بسته به رنج به صورت پنوماتیک و هیدرولیک طراحی گردیده است و کالیبراتور های فشار هیدرولیک در بعضی موارد با آب مقطر نیز امکانکار دارند .
دقت کالیبراتور فشار دستی یا هند پمپ بسته به تست گیج یا فشارسنج مرجع متصل به آن میتواند تا یک صدم فول اسکیل نیز اکیوریسی یا دقت داشته باشد . معمولا کالیبراتورهای هند پمپ با کیف حمل و آداپتورهائی برای اتصال انواع فشارسنج و ترانسمیتر فشار و همچنین شلنگهائی که در موارد هیدرولیک بعضی تا 700 بار تحمل فشار دارند ارائه میگردند.

کالیبراتور فشار رومیزی و آزمایشگاهی دقیقکالیبراتور فشار رومیزی الکترونیکی :کالیبراتورهای فشار آزمایشگاهی هستند که با دقت بسیار بالا برای اندازه گیری فشار های رنج پائین تجهیزای نظیر فشارسنجها و ترانسمیتر های فشار و اختلاف فشار مورد استفاده قرار میگیرد . بعضی این تجهیزات با شش دیجیت و دقت بسیار بالا بهترین روش اندازه گیری صحت فشار تجهیزاتی نظیر ترانسمیتر های فشار رنج پائین میباشند .این کالیبراتورهای فشار قابلیت نمایش مقادیر فشار به واحدهای مختلف و همچنین امکان ارتباط با کامپیوتر و بسیاری امکانات نظیر سند سازی برای آزمایشگاههای کالیبراسیون را داراست . همچنین در کالیبراتورهای فشار رومیزی و آزمایشگاهی پیشرفته قابلیت اندازه گیری و ساختن میلی آمپر خروجی ترانسمیتر و تبدیل این میلی آمپر به فشار و یا برعکش امکان ساخت فشار متناسب با خروجی مورد نظر یک ترانسمیتر را داراست یعنی هم به صورت سورس فشار و هم سورس جریان و اندازه گیری دقیق جریان سیگنال میتوان از آنها استفاده نمود .

کالیبراتور پرتابل فشارکالیبراتور های فشار پرتابل و کمپکت : این کالیبراتورهای فشار در واقع نوعی ادغام هندپمپ کالیبراتور و کالیبراتورهای آزمایشگاهی الکترونیکی میباشند و از امکانات هر دو بهره میبرند .

کامپراتور کالیبراتور فشارکامپراتور فشار یا مقایسه کننده : از کامپراتور فشار برای مقایسه یک گیج فشار دقیق یا تست گیج با پرشر گیج مورد آزمایش استفاده میشود . در عمل مکانیزم و عملکرد کامپراتور شبیه به هند پمپ کالیبراتور میباشد با این تفاوت که معمولا روی میزی بوده و برای فشارهای بالا هم میتوان از آن استفاده نمود . دقت واقعی کامپراتور بسته به تست گیج دارد .

 

 

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189