ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام

شرکت سامسون
Samson Company

شرکت سامسون آلمانشرکت سامسون SAMSON AG در سال 1970 به وسیله Hermann Sandvoss در فرانکفورت آلمان تأسیست گردید . در حال حاضر سامسون در 66 کشور دنیا با بیش از 4000 کارمند دفتر داشته و بیش از 50 شعبه با 100 مهندس در سراسر دنیا مشغول سرویس دهی میباشند .شرکت سامسون با توسعه در بخش اندازه گیری و کنترل موفق به تولید رگولاتور ها و کنترلر ولوهای صنعتی با ترانسدیوسر های الکتروپنوماتیکی ، کنترل ولو برای سیستمهای HVAC ، کنترلر و سنسورهای سیستم HVAC شده است . همچنین این شرکت انوع کنترل ولو و تجهیزات وابسته متناسب با صنایع شیمیائی ،‌پتروشیمیائی ، صنایع کاغذ ، نیرو ،صنایع غذائی و نوشابه سازی را در مجموعه تولیدات خود دارد .

محصولات

کارخانجات سامسون تولید کننده انواع کنترل ولو ، رگولاتور و تجهیزات جانبی کنترل پروسه میباشند و عمده تجهیزات این شرکت به شرح زیر است .

  • شیرهای کنترلی تا فشار PN 40 (کلاس ANSI 300) و دمای 450 درجه سانتیگراد (842 درجه فارنهایت)، سری 240
  • شیرهای کنترلی تا فشار PN 400 (کلاس ANSI 2500) و دمای 550 درجه سانتیگراد (1022 درجه فارنهایت)، سری 250، سری 290
  • پوزیشنرها، لیمیت سوئیچ ، لوازم جانبی
  • تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل
  • کنترل ولو ها برای سیستم‌های HVAC
  • کنترلرها و حسگرها برای سیستم‌های HVAC

به علاوه شرکت سامسون و زیر مجموعه های آن شامل کمپانی های VETEC Ventiltechnik GmbH, Pfeiffer Chemie-Armaturenbau GmbH, LEUSCH GmbH و CERA SYSTEM Verschleißschutz GmbH تکنولوژیهای پیشرفته ای برای شرایط خاص نظیر مواد خورنده ، مواد آلوده ، خطوط فشار بالا ، حداقل نشت داخلی و خارجی ، شیرهای عکس العمل سریع ، on-off و کنترل عملکرد و همچنین آلیاژهای خاص نظیر مونل ، هست الوی ، تیتانیون ، زیرکونیم ، دوپلکس و غیره میباشد .

برای آشنائی بیشتر با محصولات samaon میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

1-کنترل ولو صنعتی

ولوهای SAMSON قابل تنظیم برای وظیفه کنترل خاص می‌باشند.

طراحی ماژولار ولوهای شرکت ساسمسون امکان ارائه انواع گسترده‌ای از ولوها را فراهم می‌کند، مانند ولوهای گلوب، ولوهای زاویه‌ای، ولوهای سه‌مسیره، با اندازه‌ها، دبی‌ها و مواد متداول در بازار و با تریم‌های قابل تعویض، آب‌بندها یا بخش‌های عایق‌بندی شونده. و همچنین تولید نسخه‌های ویژه برای کاربردهای کریوژنیک و تنظیم بخار نیز مجموعه را تکمیل می‌کنند. بسیاری از مدل‌های ولوهای ساسمون می‌توانند با اکچوئیتور پنوماتیک یا الکتریکی سازگار باشند.


انواع کنترل ولو سامسون
کنترل ولو 3241 سامسون
کنترل ولو 3241
کنترل ولو 3321 سامسون
کنترل ولو 3321
کنترل ولو 3244 سامسون
کنترل ولو 3244
کنترل ولو 3251 سامسون
کنترل ولو 3351
کنترل ولو 3222سامسون
کنترل ولو 3222
کنترل ولو 3251 سامسون
کنترل ولو 3251

2- رگولاتورهای هوشمند خودکار

این شرکت از سال ۱۹۰۷ که تأسیس شده است، رگولاتورهای خودکار را به فروش می‌رساند.

این رگولاتورها در جاهایی استفاده می‌شوند که در آن‌ها نیاز به کنترل دما، فشار، فشار اختلافی و/یا نرخ جریان به مقدار ثابت وجود دارد و اشتباهات کوچک در وضعیت پایدار می‌توانند تحمل شوند.

 

3-اکچوئیتور

اکچوئیتورها سیگنال کنترلی را که توسط تجهیزات اتوماسیون ارائه می‌شود، به حرکت خطی یا چرخشی تبدیل می‌کنند که برای قرار دادن شیر استفاده می‌شود.

سامسون اکچوئیتورهای خطی و چرخشی پنوماتیک را توسعه و تولید می‌کند، همچنین اکچوئیتورهای خطی الکتریکی با و یا بدون عملکرد fail-safe را نیز تولید می‌کند. اکچوئیتورهای الکتریکی با کنترل‌کننده فرآیند و با کنترل کننده دیجیتالی مجهز شده و عملکردهای تجهیزات اتوماسیون و اکچوئیتور را در یک دستگاه ترکیب می‌کنند.

4-لوازم جانبی ولو

با نصب لوازم جانبی شیر، شیرهای کنترلی به عنوان راه‌حل‌های مهندسی برای تقریبا هر کاربردی عمل می‌کنند (مانند شیرهای ساده روشن/خاموش، شیرهای کنترلی با تشخیص‌دهی برای نگهداری پیشگیرانه، شیرهای با گواهینامه SIL برای سیستم‌های ابزاردقیق ایمنی).

ما مجموعه کامل شیرهای کنترلی شامل شیر، اکتواتور و لوازم جانبی (مانند پوزیشنر، سوئیچ محدوده و یا ولو سلونوئید) را با دقت به هم متصل شده ارائه می‌دهیم.

5-کانورتور سیگنال یا مبدل جریان فشار

کانورترهای سیگنال یا آی تو پی در مواردی استفاده می‌شوند که سیگنال باید قبل از استفاده توسط یک دستگاه تبدیل شود.

کانورترهای i/p سامسون برای تبدیل سیگنال الکتریکی صادرشده توسط تجهیزات اتوماسیون به سیگنال هوایی، برای مثال برای کنترل ولو ، استفاده می‌شوند.

6-سیستمهای اتوماسیون

سیستم‌های اتوماسیون در صنعت فرآیند، اتوماسیون ساختمان و در فرآیند پر کردن مخازن استفاده می‌شوند.

بیشتر سیستم‌های الکتریکی اتوماسیون قابلیت کنترل از مکان‌های دور و قابلیت مدیریت هشدار و ثبت داده را دارا هستند. علاوه بر سیستم‌های الکتریکی اتوماسیون، این شرکت یکی از تنها تولیدکنندگانی هستیم که هنوز هم سیستم‌های پنوماتیک اتوماسیون را در محصولات خود دارند

7-سنسور و ترموستات

سنسورها و ترموستات‌های در اتوماسیون ساختمان استفاده می‌شوند.

سنسورهای این شرکت دمای مدارهای گرمایش و آب گرم را اندازه‌گیری می‌کنند. آنها به راحتی با سیستم‌های اتوماسیون ما قابل ترکیب هستند. ترموستات‌های ما در تأمین حرارت محلی و سیستم‌های حرارت مرکزی برای محدود کردن، نظارت و کنترل دما در لوله‌های لوله‌کشی استفاده می‌شوند.


    محصولات پر طرفدار سامسون
کنترل ولو 3241 سامسون

کنترل ولو 3241 ساسمون

کنترل ولو 3251 سامسون

کنترل ولو 3251 ساسمون

کنترل ولو 3291سامسون

کنترل ولو 3291 ساسمون

کنترل ولو الکتریکی 3241 ساسمون

کنترل ولو الکتریکی 3241 ساسمون

82.7 پنوماتیک کنترل ولو

82.7 کنترل ولو پنوماتیک

3222 کنترل ولو پنوماتیک

3222 کنترل ولو پنوماتیک