ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
تولید کنندگان » سنسور » کمپانی پپرل فوقس

شرکت پپرل فوقس
Pepperl Fuchs Comapny

شرکت پپرل فوقسشرکت پپرل فوقس یک شرکت جهانی تولید سنسور میباشد که مرکز آن در Mannheim آلمان است . این شرکت محصولاتی نظیر سنسورهای نوری ، القائی ، سنسور درب ، سنسور خازنی و .... سنسورهای آلتراسونیکی که در صنایع و اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند تولید میکند .

پپرل فوقس ( Pepperl+Fuchs ) در سال 1945 توسط والتر پپرل و لودویگ فوقس به عنوان یک تعمیرگاه رادیو بناشد و با توسعه آن به عنوان تولید کننده محصولات الکترونیکی و محصولاتی نظیر سنسور پراگسیمیتی سوئیچ در سال 1958 به کمک ترانزیستور به تولید کننده سنسور تبدیل گشت .

با پیشرفت این شرکت در بخش تکنولوژی حسگرهای صنعتی و همچنین محافظت شده در محیطهای انفجاری این کمپانی در حال حاضر با بیش از 5600 کارمند و با بیش از 80 شعبه در خارج از آلمان در شش قاره و کارخانه هائی در آلمان ، آمریکا ، سنگاپور ، مجارستان ، چین و اندونزی و ویتنام است .

یک شرکت با دو بخش

کارخانه های پپرل فوقس از دو بخش اتوماسیون کارخانجات که با طراحی و ساخت سنسورهای صنعتی جوابگوی نیازهای جهانی بازار نظیر سنسورهای القائی ، خازنی ، فتوالکتریک ، آلتراسونیک ،سیستمهای تشخیص هویت ، بارکد ، سیستهای عکسبردای ، انکودرهای ، و سیستهای اندازه گیری فاصله و موقعیت بوده و همچنین از بخش اتوماسیون پروسس صنعتی به عنوان یکی از شرکتهای سازنده پیشرو در زمینه تجهیزات ایمن در محیطهای انفجاری و خطرناک میباشد تشکیل شده است

 

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189