ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام
تولید کنندگان » سنسور » کمپانی پپرل فوقس

شرکت پپرل فوقس
Pepperl Fuchs Comapny

 

شرکت پپرل فوقسشرکت pepperl fuchs (پپرل فوکس یا فوقس ) را بیشتر به دلیل تولید و توسعه اولین محصولات safty barrier و سوئیچ مجاورتی ضد انفجار شناخته شده است، اما این نوآوری تنها نقطه شروع داستان موفقیت این شرکت هست ، امروز پپرل فوقس در سراسر جهان به عنوان یک پیشگام و مبتکر برای حفاظت از انفجار الکتریکی و فناوری های حسگر شناخته شده ایم. این شرکت دارای بیش از 80 دفتر فروش در سراسر جهان است که به 160 کشور خدمات ارائه می دهد. 110000 فوت مربع انبار و کارخانه تولیدی پیشرفته که یکی از مراکز مهندسی راه حل پپرل فوقس را در خود جای داده است .مهندسین این شرکت راه حل های سفارشی برای استفاده در کاربرهای اتوماسیون صنعتی فرآیندها در مکان های خطرناکی مانند پالایشگاه های نفت و تاسیسات دارویی طراحی کرده و ور ارائه

شرکت پپرل فوکس یک شرکت جهانی تولید سنسور میباشد که مرکز آن در Mannheim آلمان است . این شرکت محصولاتی نظیر سنسورهای نوری ، القائی ، سنسور درب ، سنسور خازنی و .... سنسورهای آلتراسونیکی که در صنایع و اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند تولید میکند .

پپرل فوکس ( Pepperl+Fuchs ) در سال 1945 توسط والتر پپرل و لودویگ فوقس به عنوان یک تعمیرگاه رادیو بناشد و با توسعه آن به عنوان تولید کننده محصولات الکترونیکی و محصولاتی نظیر سنسور پراگسیمیتی سوئیچ در سال 1958 به کمک ترانزیستور به تولید کننده سنسور تبدیل گشت .

با پیشرفت این شرکت در بخش تکنولوژی حسگرهای صنعتی و همچنین محافظت شده در محیطهای انفجاری این کمپانی در حال حاضر با بیش از 5600 کارمند و با بیش از 80 شعبه در خارج از آلمان در شش قاره و کارخانه هائی در آلمان ، آمریکا ، سنگاپور ، مجارستان ، چین و اندونزی و ویتنام است .

یک شرکت با دو بخش

کارخانه های پپرل فوقس از دو بخش اتوماسیون کارخانجات که با طراحی و ساخت سنسورهای صنعتی جوابگوی نیازهای جهانی بازار نظیر سنسورهای القائی ، خازنی ، فتوالکتریک ، آلتراسونیک ،سیستمهای تشخیص هویت ، بارکد ، سیستهای عکسبردای ، انکودرهای ، و سیستهای اندازه گیری فاصله و موقعیت بوده و همچنین از بخش اتوماسیون پروسس صنعتی به عنوان یکی از شرکتهای سازنده پیشرو در زمینه تجهیزات ایمن در محیطهای انفجاری و خطرناک میباشد تشکیل شده است

 

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189