ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام
دانلودها » کاتالوگ

کاتالوگ

کاتالوگ ابزار دقیقکاتالوگ یا بروشور به معنای مستنداتی است که شامل فهرستی از محصولات یا خدمات یک شرکت، سازمان یا فروشگاه است. این مستند شامل جزئیات فنی، توصیفات، تصاویر، قیمت‌ها و سایر اطلاعات مرتبط با محصولات یا خدمات است. کاتالوگ‌ها معمولاً توسط شرکت‌های تولید کننده محصولات، فروشگاه‌ها و سایر سازمان‌ها تهیه می‌شوند و به عنوان یک ابزار بازاریابی و فروش برای جذب مشتریان استفاده می‌شوند.


کاتالوگ محصولات

معمولاً کاتالوگ ها به صورت چاپی یا الکترونیکی منتشر می‌شوند ولی با توجه به دسترسی اندک ما با منابع سازنده تجهیزات ابزار دقیق میتوان از نمونه PDF این کاتالوگها که در وب سایت سازنده است استفاده نمود و بهعنوان یک راهنمای مفید برای انتخاب تجهیزات مورد نظر از آن استفاده کرد . به عنوان مثال، کاتالوگ‌های محصولات ابزار دقیق شامل توضیحات فنی، ویژگی‌های محصول، تصاویر و در برخی موارد راهنمای نصب هستند. کاتالوگ‌ها برای مشتریان، خریداران، تامین‌کنندگان و فروشندگان به عنوان یک ابزار مهم برای ارتباط و تبلیغات تجاری استفاده می‌شوند.

 

برای راحتی شما دوستان برای آشنائی با تجهیزات پر کاربرد کاتالوگ برخی شرکتهای معروف در زمینه ابزار دقیق ، کنترل ولو ، همچنین اتوماسیون صنعتی و تجهیزات تست و اندازه گیری در این قسمت آمده است .

  1. کاتالوگ تجهیزات ابزار دقیق متداول
  2. کاتالوگ برخی تولید کنندگان به نام اتوماسیون صنعتی
  3. کاتالوگ تولید کنندگان تجهیزات تست
  4. کاتالوگ تولید کنندگان تجهیزات اندازه گیری

در نظر داشته باشید که کاتالوگ با منوال و پرایس لیست یکی نیست . در منوال شما با طرز کار و شکل نصب یک دستگاه خاص آشنا میگردید ولی در کاتالوگ آشنائی کلی با تجهیز در نظر است همچنین معمولا در حوزه ابزار دقیق و اتوماسیون لیست قیمت به همراه کاتالوگ ارائه نمیگردد و در صورت لزوم به صورت جداگانه و سالیانه در دسترس نمایندگان و فروشندگان قرار میگرید .