ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام
مشاوره و فروش » اتوماسیون صنعتی » کنترلر » فروش پی ال سی

فروش پی ال سی

در صنعت مدارهای رله فرمان قدیم جای خود را به پردازنده های صنعتی به نام PLC و یا کنترلر منطقی قابل برنامه ریزی داده اند که به نوعی مغر و مرکز تصمیم گیری بیشتر پروسه های صنعتی است .

پی ال سی درلغت به معنی کنترل کننده هوشمند قابل برنامه ریزی میباشد .در صنعت هر برند سازنده یک برنامه خاص برای پی ال سی های خود طراحی کرده وبه بازار ارایه میدهد که مشخصا برای پی ال سی های همان برند استفاده میشود .

پی ال سی ها را در موارد کنترلی و نیز استفاده در محیط های صنعتی به کار گرفته میشوند و دلیل آن سادگی کار و قابل برنامه پذیری بودن آنها همچنین امکان تغییر در سیستم کنترل با تغییر در نرم افزار برنامه کنترل به سادگی ممکن است ؛ موارد مذکور و همچنین کوچکتر شدن ابعاد سیستم کنترل ، عیب یابی سریع تر ، خرابی کمتر ، توانایی اجرای برنامه های پیچیده تر، توانایی تبادل اطلاعات با سیستم های دیگر و ... باعث شد که استفاده از این کنترلر دییجتال به جای مدارهای رله ای به سرعت در صنعت انجام گیرد .

انتخاب صحیح پی ال سی یکی از مواردی است که باید با توجه به یک سری پارامترهای و مشخصات فنی در نظر گرفته شود .

یک پی ال سی یا یک کنترلر از دو قسمت اساسی تشکلیل شده است : پروسسور یا واحد پردازشگر مرکزی (CPU) و واسط ورودی و خروجی با این مقدمه در عمل برای خرید یک PLC بایستی به تعداد و نوع ورودی و خروجی و قدرت سی پی یو یا پردازنده اصلی آن و همچین مقدار حافظی اصلی و جانبی آن توجه نمود .

 

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189