ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام
تولید کنندگان » سنسور » کمپانی سیک

شرکت سیک
SICK Comapny

شرکت آلمانی سنسور سیکشرکت آلمانی سیک (SICK AG) در Waldkrich (Breisgau) آلمان شروع به فعالیت نمود در حال حاضر یک شرکت جهانی در زمینه ساخت و تولید انواع سنسورهای صنعتی میباشد . شرکت سیک در ساخت تجهیزات در زمین اتوماسیون کارخانجات و لوجستیک آنها همچنین پروسسهای صنعتی انواع سنسورهای نوری ، لیزری ، غیر تماسی و ... را تولید مینماید .این شرکت بیش از 6600 کارمند و پرسنل در سطح جهان داشته و در سال 2013 به رکورد فروش 1009.5 میلیون یورو دست یافت .

میتوان شهرت اصلی این شرکت را بیشتر به خاطر تولید اسکنرهای لیزری که در زمینه های مختلفی از جمله حفاظت و روبوتیک و بندرگاهها کاربرد فراوان دارند دانست .محصولات کمپانی سیک در زمینه آشکارسازی در زمینه ماشین های بدون سرنشین در سال 2005 جایزه DARPA grand challenge را به خود اختصاص داد .

تاریخچه شرکت سیک آلمان

شرکت سیک در سال 1946 توسط اروین سیک تأسیس گردید و تأئیدیه های لازم برای عملکرد مهندسی و ساخت تجهیزات مرتبط را گرفت . دستیابی به موفقیت اقتصادی در سال 1952 با ساخت پردهای نوری جهت جلوگیری از حوادت به دست آمد که در سال 1956 در نمایشگاه هانور آلمان به دید عموم گذاشته شد . در سال 1956 شرکت سیک از Vaterstetten به Waldkirch نقل مکان کرد . در حال حاضر این شرکت معروف سازنده سنسورهای صنعتی با بیش از 50 شعبه در سراسر دنیا مشغول به فعالیت تجاری و تحقیقاتی است و به گفته مدیران شرکت حدود 9 درصد از درآمد را به تحقیقات و توسعه ساخت انواع سنسور اختصاص داده اند .

محصولات شرکت سیک

شرکت سیک محصولاتی نظیر انواع سنسورهای نوری ، پرده های نوری ، سنسورهای خازنی ، القائی ، مغناطیسی ، تجهیزات نوری الکترونیکی محافظتی ، سنسورهای دیدبانی ، آشکارساز تشخصیص هویت نظیر RFID و آنالیزوهای گاز و مایعات و تجهیزات اندازه گیری فاصله لیزری و محصولات آن شامل سنسورهای دوران، سنسورهای فشار، سنسورهای فاصله، سیستم‌های بررسی کیفیت، تجهیزات اتوماسیون و کنترل ماشین‌آلات و سیستم‌های اندازه‌گیری است. این شرکت محصولات خود را در بیش از ۵۰ کشور دنیا عرضه می‌کند و در زمینه خود رتبه برتری را در سطح جهانی دارد. از دیگر محصولات این شرکت میباشد

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189