ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام

شرکت دوپلوماتیک
Duplomatic Company

شرکت دوپلوماتیکشرکت دوپلوماتیک Duplomatic Oleodinamica با رنج گسترده ای از تجهیزات سیستمهای هیدرولیکی که در توان تولید خود دارد یکی از راه حلهای جایگزین بازار برای تأمین قطعات هیدرلیکی از کشور ایتالیا میباشد .

شرکت دوپلوماتیک با دفتر مرکزی خود واقع در Parabiago (نزدیک میلان) به مساحت 8000 مترمکعب با 120 کارمند نقش با اهمیتی در تأمین قطعات هیدرولیکی جایگزین با کیفیت قابل قبول در بازار ایران دارد .این شرکت با گردش مالی حدود 30 میلیون یورو در سال 2012 ور توان تولید بیش از یک میلیون تجهیز در سال سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است .

تاریخچه

شرکت "Duplomatic" در سال 1952 در بوستو آرسیتسیو (VA) ایتالیا به لطف توسعه از یک سیستم کپی نوآورانه هیدرولیکی تاسیس شد. در آن سالها تجهیزات اینچنینی انقلابی به نظر میرسدند و به تکامل بخش ماشین ابزار کمک کردند .

در آغاز ده هفتاد شرکت شروع به تولید و فروش قطعات و سیستم های هیدرولیک نمود ، که بلافاصله توسط بخش صنعت استقبال شد. حتی سیستم های هیدرولیک کوچک عرضه شده با دستگاه کپی بیشتر و بیشتر پیچیده شد به صورتی که به شرکت امکان گرفتن رتبه برای مدت طولانی در رأس شرکتهای ارائه دهند ه سیستم های هیدرولیک طراحی بازار را میدهد .

در طول سال های بعد، بر اساس یک برنامه چند سالانه برای به روز رسانی محصول، تولید طیف وسیعی از محصولات هیدرولیک تمدید و به پایان رسید و با اضافه کردن تجهیزات جدید مانند شیر پروپرشنال به عنوان یک محصول مکمل شاهد طیف وسیعی از محصولات در کاتولوگ کامل این شرکت شد که و سازگار با نیازهای بازار از یک شرکت بزرگ چند ملیتی است .
در ژانویه سال 2008 بیشتر سهام این شرکت یعنی 85٪ به صندوق خصوصی AXA واگذار گردید در حالی که 15٪ باقیمانده در تملک مدیریت شرکت ماند .
پس از پنج سال از فعالیت موفق و رسیدن به اهداف بلند پروازانه، در آوریل 2013 سهامدار عمده این شرکت، صندوق Progressio SGR شد. این شرکت خصوصی مستقل به سرمایه گذاری در شرکت های کوچک و متوسط با رشد بالقوه بالا در بخش های صنعتی و خدمات مشهور است .

 

 

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189