ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام

شرکت فستو

شرکت فستوشرکت آلمانی فستو در حال حاضر یکی از شرکتهای چند ملیتی پیشرو در زمینه تولیدات تجهیزات سیستهای پنوماتیک و الکترو مکانیکی و اجزاء کنترلی برای اتوماسیون صنعتی میباشد که به صورت چند ملیتی با 56 دفتر در بیش از 180 کشور تجهیزات خود را به فروش میرساند .

این شرکت در سال ۱۹۴۹ در شهر شوباخ در آلمان تاسیس شد و در حال حاضر دفتر اصلی آن در شهر نورنبرگ قرار دارد و در بیش از ۵۰ کشور جهان فعالیت دارد و محصولات آن در صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، صنعت هواپیمایی، صنایع الکترونیک، صنایع فضایی و صنعت پزشکی استفاده میشود .

فستو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین آلات صنعتی در جهان شناخته می‌شود و محصولات آن شامل دستگاه‌های CNC، دستگاه‌های فرز، دستگاه‌های حکاکی، دستگاه‌های تراش، دستگاه‌های سنگ‌زنی، دستگاه‌های تزریق پلاستیک و دستگاه‌های بسته‌بندی میشود و با سابقه بیش از 80 سال یکی از شرکتهای بسیار معتبر در زمینه ابداع راه حلهای کنترل حرکت ایده آل جهت بهره وری هر چه بشتر خطوط تولید کارخانجات و پروسه های صنایع است . همچنین کمپانی تستو در زمینه آموزش و خدمات پس از فروش نیز یکی از شرکتها پیشتاز میباشد .

  1. شرکت فستو به تولیداتی نظیر انواع رگولاتور و فیلتر ، سنسورها، ترانسمیترها، ولومترها و تجهیزات کنترل و اتوماسیون صنعتی میپردازد . همچنین تولیدات فستو در بسیاری از صنایع مانند صنایع نفت و گاز، صنایع خودروسازی، صنایع الکترونیک و ارتباطات و صنایع مختلف دیگر به‌طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت به وب سایت شرکت فستو مراجعه کنید

 

 

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189