ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام

شرکت تفا ( TFA )معرفی و تاریخچه


شرکت تفاTFA Dostmann GmbH & Co. KG با بیش از 1000 ابزار اندازه گیری و هواشناسی یکی از شرکت های پیشرو در صنعت در اروپا است. از سال 1964، TFA Dostmann در دفتر مرکزی شرکت خود در Wertheim اقدام به تولید و فروش محصولات آب و هوا و نمایشگاه تجاری نوآورانه کرده است.شرکت تفا دوستمن آلمان در زمینه تجهیزات اندازه گیری آب و هوائی و محیطی با بیش از 50 سال سابقه به عنوان یک شرکت خانوادگی که در دره زیبای Tauber ‌در نزدیکی Wertheim است از شرکتهای پیشتاز در اروپا میباشد . رنج متنوع و خلاقانه طیفی گسترده ای از محصولات اعم از انواع ترمومتر و دماسنج شیشه ای ، جیوه ای ، دیجیتال گرفته تا انواع دستگاه های پیشرفته بیسیم رطوبت سنج و ... ترمومتر لیزری در کارنامه تولیدات این شرکت می باشد . در زیر به تاریخچه و شکل گیری شرکت تفا از گذشته تا حال اشاره شده است .


تاسیس 1964 

در نوامبر ۱۹۶۴، هاینز دوستمن (Heinz Dostmann) کارخانه "تکنیکال فابریک فور آرمچر" (Technische Fabrik für Armaturen) یا به اختصار TFA را در شهر آلمانی کرویتس‌ورتهایم (Kreuzwertheim) تأسیس کرد. در این دوره، منطقه شاهد ورود شرکت‌های جوان شیشه گری بود که به گلاسورک ورتهایم (Glaswerk Wertheim) جذب شده بودند، که در سال ۱۹۵۰ توسط متخصصان کار شیشه آلمانی تورینژی تأسیس شده بود.


1965

در سال ۱۹۶۶، اولین ساختمان شرکت در محل فعلی خود در "زوم اترسبرگ" (Zum Ottersberg) در رایخولتسهایم (Reicholzheim) ساخته شد. توسعه‌هایی در ساختمان افزوده شد و تا سال ۱۹۷۵، مساحت تولید به ۲۳۰۰ متر مربع افزایش یافت. در آن زمان، بیش از ۳۰ نفر در این شرکت مشغول به کار بودند و شرکت به نام TFA Dostmann GmbH & Co. KG فعالیت می کرد.


1975

در سال ۱۹۷۹، فروش شرکت به بیش از ۱۰ میلیون مارک آلمانی رسید، که این امر نیازمند احداث یک توسعه دیگر شد. دستگاه‌هایی خریداری شدند تا تولید را سریع‌تر و بهینه‌تر کنند. در سال ۱۹۸۵، شرکت ۱۰۰ نفر کارمند داشت.


1985

پس از آن، ساخت انبار بلند و یک امکانات کالیبراسیون کاملاً مجهز و اتومات انجام شد. تولید الکترونیک شرکت در ادامه به عنوان شرکت مجزا با نام Dostmann electronic انتقال یافت. TFA Hongkong تأسیس شد. در سال ۱۹۹۳، آکسل دوستمان به عنوان مدیر عامل جدید شرکت منصوب شد.


1995

ایده‌ها و طراحی‌های محصول جدید در سیاست شرکت در اولویت قرار دارد. تولید ابزارهای الکترونیکی در حال حاضر در شرق آسیا انجام می‌شود، در حالی که یک شعبه شرکت در شانگهای مسئولیت اطمینان از کیفیت را در محل برعهده دارد.


2005

  در سال ۲۰۰۷، محل شرکت تحت گسترش بیشتری قرار گرفت. ظرفیت انبارگاه به گونه‌ای گسترش یافت که یک طبقه اضافی برای اتاق‌های اداری جدید اضافه شد. در عین حال، TFA در حال حاضر در یک مساحت بیش از ۱۱٬۰۰۰ متر مربع فعالیت می‌کند.


چشم انداز 2015

مراسم افتتاحیه ساخت یک مرکز لجستیک جدید را جشن گرفته شد. از اواسط سال 2015، خدمات مشتریان با بهبود در دسترس بودن محصول و قابلیت تحویل بیشتر افزایش می یافته است .

 

    محصولات تفا
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727