ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام
مشاوره و فروش »ابزار دقیق

فروش ابزار دقیق

معمولا کالاهایی که در این دسته بندی جای میگیرید به صورت استعلام و با ارائه جزئیات کافی و متنوعی نظیر نحوه نصب نظیر ریل مانت یا فیلد مانت و یا دنده ای و یا فلنچی و .... ، میزان حفاظت دستگاه در مقابل عوامل خارجی محیطی نظیر رطوبت و گرد و خاک که به آن آی پی IP نیز گفته میشود ، میزان حفاظت دستگاه در مقابل گازهای قابل اشتعال یا انفجاری و زون های مستعد خطر نظیر زون صفر و یک و .... و همچنین نوع و سیگنال ورودی و خروجی ابزار نظیر ورودی پنوماتیک ، جریان ، ولتاژ و یا .... و همچنین رنج و محدوده اندازه گیری و مهمتر از آن دقت اندازه گیری ابزار دقیق از اهمیت به سزایی برخوردار است .

برای آشنایی با این مکانیزم کافیست بسته به نیاز ابزار مناسب و دسته بندی روبرو به برخی از اقلام و مشخصات فیزیکی ، الکتریکی و شیمیایی برخی از تجهیزات توجه کنید .

بسیاری از درخواست هایی که از بخش تدارکات کالا استعلام میگردد شامل دیتاشیت و جزئیاتی از این دست مشخصات جهت خرید دقیق را شامل میشود .

در بسیاری از موارد کد دستگاه که از روی پلاک آن قابل خواندن میباشد و مقایسه آن در دیتا شیت مربوطه گویای تمام این مشخصات میباشد .

در مواردی که مشخصات و جزئیات تجهیز مورد نیاز در درخواست عنوان نگردیده است میتوان با نظر کارشناس مربوطه ابزار دقیق یا برق قسمت درخواست کننده مواردی که در انتخاب دستگاه تایین کننده است از شامل موارد بالا را به صورت شفاهی پرسید تا مشکلات عدم تطابق کالا پیش نیاید .

انواع فلومتربرای مثال در صورتی که قصد خرید فلومتر دارید بایستی به مکانیزم اندازه گیری فلومتر نظیر آلتراسونیک ، الکترومغناطیسی ، ورتکس و ... همچنین سایز و نحوه اتصال فلومتر و جنس سیال ، دما و فشار سیال ، ویسکوزیته سیال، رنج فلو بر اساس واحد های رایج نظیر متر مکعب بر ساعت یا لیتر بر دقیقه و همچنین نوع خروجی دستگاه را مد نظر داشت . مواردی نظیر داشتن نمایشگر و خروجی دیتا و ..... نیز با توجه به مورد درخواستی میتواند از انتخابهای شما برای خرید یک دستگاه فلومتر باشد .

با این مقدمه توجه به این نکته که دستگاههای ابزار دقیق از آنجا که در کاربرد دقیق و اساسی در یک پروسه صنعتی دارند و زیر بنای یک سیستم کنترلی و اتوماسیون میباشند دارای ویژگیهای متنوع و قابل توجهی است که عدم رعایت دقت کافی در خرید میتواند هزینه های گزافی را متوجه کارخانه درخواست کننده کند.

گیج فشار سنجدر مثال دیگر یک سنسور فشار یا ترانسمیتر فشار شامل گزینه های بسیاری نظیر نوع سیال ، دیافراگمی یا ساده بودن ترانسمیتر ، نوع خروجی شامل ولتاژ ، دیتا ، جریان و همچنین دو سیمه یا سه سیمه بدون اتصال الکتریکی و نوع اتصال پروسه نظیر NPT یا G و یا حتی فلنچی یا دنده ای بودن آن ، دمای سیال ، سایز اتصال پروسه ، کانکتوری بودن یا سیمی بودن ، انفجاری یا ساده بودن آن و از همه مهمتر رنج و دقت دستگاه و ...... میباشد .

 

    محصولات پر طرفدار
ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری آلمانی با ترموکوپل خارجی K ابزار 1725

لول سوئیچ پره ای

کنترلر سطح/ لول سوئیچ پره ای مواد جامد و پودری مدل 1872

ترمومتر دو لیزر

ترمومتر صنعتی دو لیزر ابزار1727

رکوردر دما ترموکوپل

رکوردر دما 12 کانال ترموکوپل ابزار 1189