ابزارانفارسیانگلیسی
تلگرام03136411197
اینستاگرام

شرکت اندرس هازر
Endress+Hauser

شرکت اندرس هازرشرکت Endress+Hauser یک شرکت مهندسی و تولیدی سوئیسی است که در زمینه ساخت تجهیزات اندازه‌گیری و اتوماسیون صنعتی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1953 توسط جورج اندرس (Georges Endress) و لودفیگ هاوزر (Ludwig Hauser) در شهر لیکستال در سوئیس تأسیس شد.

شرکت سوئیسی اندرس هازر یکی از معروف ترین سازندگان ابزار دقیق و تجهیزات کنترل پروسه در جهان است .تولیدات این شرکت شامل ابزار اندازه گیری سطح، فلو ، فشار، دما و ... است . اندرس هازر همچنین تولیدات متنوعی در زمینه تجهیزات آنالیتیک شیمیائی نظیر اسید سنج و هدایت سنج مایعات و ابزار تحلیلی دیگر مربوط به اندازه گیری متغیرات کیفیت سیالات ، اکسیژن محلول، و کدورت دارد .

 

تولیدات اندرس هازر شمال طیف وسیعی از ابزار دقیق مورد استفاده در محیطهای سخت و خطرناک صنعتی و شرایط دشوار است. Endress+Hauser بیش از 14،000 نفر را در سراسر جهان استخدام کرده است و همچنینی محصولاتی نظیر انواع تجهیزات آنالیز مایعات pH، ORP و تجهیزات پردازش سیگنال از تولیدات این کمپانی است . این شرکت بیش از 100 سال تجربه در زمینه ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی دارد و در بیش از 50 کشور جهان فعالیت دارد.. در سال 2010 این گروه فروش خالصی معادل با 1.313 میلیون یورو داشته است . در حال حاظر شرکت اندرس هازر امکانات تولید در کشورهای مختلف جهان نظیر آلمان، سوئیس، فرانسه، انگلستان، ایتالیا، جمهوری چک، آفریقای جنوبی، ایالات متحده آمریکا، چین، هند و ژاپن را داراست .

از معروف ترین تجهیزات :

  • سنسورهای فشار، دما، جریان، سطح و pH
  • تجهیزات اندازه‌گیری جریان مگنتیکی
  • ترانسمیترهای سیگنال
  • تجهیزات اتوماسیون صنعتی شامل کنترلرها و سوئیچ‌های خروجی
  • راه‌حل‌های نرم‌افزاری برای مدیریت فرآیند و داده‌های اندازه‌گیری شده

این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات اندازه‌گیری فرآیندی در جهان شناخته می‌شود و محصولات آن در بسیاری از صنایع از جمله صنایع نفت و گاز، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی و صنایع آب و فاضلاب استفاده می‌شود.

برای مثال سنسورهای pH شرکت Endress+Hauser به عنوان یکی از پرکاربردترین سنسورهای شیمیایی در صنایع مختلف، به منظور اندازه‌گیری غلظت یون‌های هیدروژن در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این سنسورها از دو قسمت اصلی تشکیل شده‌اند: بخش حسگر و بخش الکترودی. بخش حسگر، شامل یک ماده حساس به یون هیدروژن است که با تغییر غلظت یون هیدروژن در محلول، تغییراتی در مشخصات الکتریکی خود ایجاد می‌کند. بخش الکترودی، شامل یک الکترود حساس به یون هیدروژن و یک الکترود مرجع است که با اتصال به یک ولتاژ، سیگنال الکتریکی برای اندازه‌گیری غلظت یون هیدروژن ایجاد می‌کند.

این سنسورها در صنایع شیمیایی، داروسازی، پتروشیمی، غذایی، آب و فاضلاب و صنایع دیگر، برای اندازه‌گیری pH محلول‌ها، کنترل روند فرآیند، کنترل کیفیت و مانیتورینگ محلول‌ها و سیالات استفاده می‌شوند. به علاوه، این سنسورها در تحقیقات علمی و پژوهشی در

Endress+Hauser یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید سنسورهای pH با تکنولوژی‌های پیشرفته است. این شرکت انواع مختلفی از سنسورهای pH با قابلیت‌های متفاوت از جمله سنسورهای زمینه‌ای، فلزی، یکپارچه، بدون الکترولیت مرجع و... را تولید می‌ک

 

    محصولات اندرس هازر
فلومتر الکترومغناطیسی اندرس هازر

فلومتر الکترومغناطیسی اندرس هازر

سطح سنج آلتراسونیک FMU40

سطح سنج آلتراسونیک FMU40

انواع فلومتر کوریالیس

انواع فلومتر کوریالیس

ترانسمیتر دما E+H هدمانت TMT80

ترانسمیتر دما E+H هدمانت TMT80

فترانسمیتر پروسس RMA42

ترانسمیتر پروسس RMA42

سنسور CPS92D/CPS96D مخصوص ORP

سنسور CPS92D/CPS96D مخصوص ORP

سنسور   ORP اندرس هازر مدل CPS12E

سنسور ORP اندرس هازر مدل CPS12E

Liquipoint مدل FTW33 ترانسمیتر سطح E+H

Liquipoint مدل FTW33 ترانسمیتر سطح E+H

 لول سوئیچ لرزشی اندرس

لول سوئیج FTL80 ساخت E+H

ترانسمیتر دما E+H مدل TMT84

سطح سنج آلتراسونیک جامدات FMU44

سطح سنج آلتراسونیک جامدات FMU44